Podróże małe i duże

Europa - widok na fontannę Di Trevi w Rzymie oraz na pola siarkowe na Islandii

EUROPA

Moje miejsce na ziemi – kontynent, na który zawsze wracam z radością. Tak mały, a jednocześnie tak zróżnicowany! Przede mną jeszcze sporo zwiedzania, choć i tak 57% Europy mam za sobą 😉 ​

Za mną już: Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Monako, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.


Karaiby - Gwadelupa

KARAIBY

Za mną tylko Gwadelupa – przede mną całe Karaiby i obie Ameryki! 😉 Wszystko jest do spełnienia, rozkoszowanie się śnieżnobiałym piaskiem także! 😉

Pora na zwiedzenie kolejnych miejsc, tym bardziej, że zwiedzenie Karaibów  jest na mojej bucket list.


Azja - co warto zwiedzić?

AZJA

Jedno z najbardziej niesamowitych miejsc na ziemi. Kontynent tak zróżnicowany, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Najsmaczniejsza kuchnia świata, przeuroczy ludzie plus obłędne widoki!

Do tej pory udało mi się zwiedzić: Kambodżę, Singapur, Malezję, Indonezję (Bali), Hong Kong.


Pacyfik i ocenia - zdjęcie zachodu słońca i flaga Fiji

OCEANIA

Tak jak w przypadku Karaibów – udało mi się zwiedzić tylko Fidżi, ale za to odkryłam swój mały raj na ziemi! Raj dla wszystkich miłośników nurkowania!

Choć zdjęcia może tego tutaj nie oddają, to jednak Fiji, Oceania i w ogóle te rejony to prawdziwy raj pod każdym względem. Cudo!

Krótko o mnie

ZAKRĘCONA PODRÓŻNICZKA

O mnie_zakrecona podrozniczka

Cześć, mam na imię Ola i jestem totalnie zakręconą podróżniczką. Czemu? Bo nic, co szalone nie jest mi obce :)) Ach, no i mam kręcone włosy! Podróże są największą pasją mojego życia – to moja okazja, by oderwać się od rzeczywistości!

Ponadto: fanka dobrego jedzenia (zwłaszcza kuchni azjatyckiej i ogórków kiszonych) i miłośniczka wszystkich zwierząt (tak pająków też :)).

Zakręcona Podróżniczka

Przeczytaj również

Zobacz więcej na Instagramie!

Please check your instagram settings and try again.

Obserwuj mnie na Facebooku