Współpraca

Podoba Ci się mój blog? To, co tworzę, odpowiada Twojej firmie? Podejmij ze mną współpracę!

Poznajmy się bliżej. Napisz do mnie, a pomogę w przygotowaniu najlepszej kampanii dla Twojej marki. Jeśli szukasz nie blogera, a agencji reklamowej – również zapraszam! W ramach mojej firmy ACH! z pewnością przygotujemy optymalne działania marketingowe lub SEO.

Współpraca z Zakręconą Podróżn

Co mogę Ci zaoferować w ramach współpracy?

Post poświęcony Twojej marce na Instagramie wraz z relacją na InstaStories

Recenzję produktów, opis miejsca, wywiad o Twojej marce

Wpis dedykowany Twojej marce na Facebooku wraz z relacją

Tekst sponsorowany na blogu lub link do Twojej marki

Testowanie produktów i sprzętów w podróży

Możemy nawiązać różne rodzaje współpracy - powiedz, co Cię interesuje, a z pewnością uda nam się dogadać.

Do każdej współpracy podchodzę w 100% indywidualnie

Współpraca z Zakręconą Podróżn

Co musisz wiedzieć? Jeśli produkt nie będzie mi odpowiadać lub nie wpisze się w to, czym się zajmuję – nie będę go promować na swojej stronie ani polecać osobom, które obserwują mnie w social mediach. Chce, żeby to, co robię było w 100% wiarygodne – dlatego nie podejmuje każdej współpracy. Wolę zaprezentować rzeczywiście to, w co wierzę! 

 

Co zyskuje Twoja firma, dzięki takiemu podejściu? Pewność, że nie trafiasz na kolejną osobą nastawioną wyłącznie na darmowe produkty. Mój profil nie jest ścianką reklamową, a blog nie jest przepełniony recenzjami próbek. Jeśli podejmiemy współpracę, możesz liczyć na w 100% fair działanie z mojej strony!

Statystyki moich mediów

Jeśli chcesz poznać moje dokładne statystyki – napisz do mnie! Prześlę informację o zaangażowaniu w mediach społecznościowych oraz wszelkie niezbędne dane bloga. Jestem też obecna na ReachABlogger i Whitepressie, jeśli forma współpracy przez pośrednika bardziej Ci odpowiada. 

Krótko o mnie

ZAKRĘCONA PODRÓŻNICZKA

O mnie - kim jest Zakręcona Podróżniczka

Cześć, mam na imię Ola i jestem totalnie zakręconą podróżniczką. Czemu? Bo nic, co szalone nie jest mi obce 🙂 Ach, no i mam kręcone włosy! Podróże są największą pasją mojego życia – to moja okazja, by oderwać się od rzeczywistości!

Ponadto: fanka dobrego jedzenia (zwłaszcza kuchni azjatyckiej i ogórków kiszonych) i miłośniczka wszystkich zwierząt (tak pająków też :)).

Dowiedz się o mnie wiecej - Zakręcona Podróżniczka

Przeczytaj również

Obserwuj mnie na Facebooku

Lista marzeń – sprawdź moją bucket list

Lista marzeń - Bucket List Zakręcona Podróżniczka